Polski Lek

Katalog produktów

Kategoria: Wszystkie (86)

Verbascon Oskrzela

Kompozycja Verbascon Oskrzela oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej, która wspomaga utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Preparat zawiera także kompleks Bronchosept, w którego skład wchodzą ekstrakty roślinne (z  kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, z korzenia pelargonii afrykańskiej, z kwiaru lipy drobnolistnej, z kwiatu pierwiosnka lekarskiego, z liścia babki lancetowatej) , które działają kojąco na gardło.

Verbascon Oskrzela przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Składniki: substancje wypełniające: celuloza, sorbitole; ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus  L.); ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej (Drosera rotundifolia L.);  ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.); ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej (Tilia cordata Mill.); ekstrakt z  kwiatu pierwiosnka lekarskiego (Primula officinalis L.); ekstrakt z liścia babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.); substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja wypełniająca: talk; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, ryboflawiny; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon; sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Kategorie produktu:
Informacje ogólne
Dawkowanie
Zaleca się spożywać 2 tabletki dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Opakowanie
15 tabletek
Zadaj nam pytanie
Zgłoś niepożądany efekt
Skład produktu
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 40 mg
- w tym taniny 1,8 mg
Ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej 100 mg
Ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego 40 mg
Ekstrakt z liścia babki lancetowanej 40 mg
Ekstrakt z ziela rosiczki okrągłolistnej 40 mg
Ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej 40 mg
Pozostałe produkty