Polski Lek

Katalog produktów

Kategoria: Wszystkie (86)

Verbascon Zatoki

Kompozycja preparatu Verbascon Zatoki oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego takich jak ekstrakt z ziela Andrographis paniculata, który wspiera mechanizmy obronne organizmu zwłaszcza na poziomie górnych dróg oddechowych. Unikalny kompleks Siuplant zawiera ekstrakty roślinne (z  kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, z kwiatu bzu czarnego, z ziela werbeny pospolitej, z korzenia pelargonii afrykańskiej, z kwiatu pierwiosnka lekarskiego) o działaniu łagodzącym górne drogi oddechowe, w tym  gardło.

Verbascon Zatoki przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Składniki: substancje wypełniające: celuloza, sorbitole; ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum thapsus L.); ekstrakt z kwiatu bzu czarnego (Sambucus nigra L.); ekstrakt z ziela werbeny pospolitej (Verbena officinalis L.); ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.); ekstrakt z ziela Andrographis paniculata (Andrographis paniculata Wall. ex Nees); ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego (Primula officinalis L.); substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja wypełniająca: talk; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit brylantowy FCF, indygotyna; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon

Kategorie produktu:
Informacje ogólne
Dawkowanie
Dzieci powyżej 6 roku życia – zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie, dorośli – zaleca się spożywać 1 tabletkę 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Opakowanie
30 tabletek
Zadaj nam pytanie
Zgłoś niepożądany efekt
Skład produktu
Zawartość substancji aktywnych w maksymalnej dziennej porcji – 2 tabletki:
Ekstrakt z kwiatu bzu czarnego (Sambucus nigra) 80 mg
Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej 40 mg
- w tym taniny 1,8 mg
Ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej 80 mg
Ekstrakt z ziela werbeny pospolitej 80 mg
Ekstrakt z ziela Andrographis paniculata 40 mg
Ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego 40 mg
Pozostałe produkty