Polski Lek

Katalog produktów

Kategoria: Wszystkie (86)

Climeston


Climeston
to połączenie ekstraktu z liści i kwiatów koniczyny czerwonej standaryzowanego na zawartość izoflawonów, która pomaga kobietom radzić sobie z objawami menopauzy:
• Uderzenia gorąca
• Nadmierne pocenie się
• Niepokój i drażliwość
oraz kompleksu OSTEO, w skład którego wchodzi witamina D3, witamina K2 (MK-7) oraz wapń, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Dodatkowo wapń przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych.

Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Składniki: węglan wapnia; ekstrakt z liści i kwiatów koniczyny czerwonej (Trifolium pratense L.) standaryzowany na zawartość izoflawonów; substancja wypełniająca: celuloza; witamina K2 - MK-7 (menachinon); witamina D3 (cholekalcyferol); substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: poliwinylopirolidon, glikol polietylenowy; substancja wypełniająca: talk; średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, koszenila, indygotyna.

Produkt może zawierać laktozę (z mleka). Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.  

Suplement diety. Tabletki powlekane do połykania.

Kategorie produktu:
Informacje ogólne
Dawkowanie
Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Opakowanie
30 tabletek
Zadaj nam pytanie
Zgłoś niepożądany efekt
Skład produktu
Zawartość witamin, składników mineralnych i składników aktywnych w zalecanej dziennej porcji – 1 tabletka (% realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia):
Wapń 120 mg (15 % RDA)
Witamina D3 50 μg (1000 % RDA)
Witamina K2 – MK7 37,5 μg (50 % RDA)
Ekstrakt z liści i kwiatów koniczyny czerwonej (Trifolium pratense L.) 200 mg
w tym izoflawony 80 mg
Pozostałe produkty